Hakkımızda

Eğitim Yayıncılığına “Derslerdeki Yardımcınız” sloganıyla başlayan Asistan Yayınları, eğitim dünyasının ihtiyaç duyduğu yayınları, pedagojik ilkeler doğrultusunda hazırlayarak sektöre emin adımlarla giriş yapmıştır.


Eğitim yayıncılığının büyüyen markası olan Asistan Yayınları, yenilikçi eğitim vizyonu ve kaliteli yayın anlayışıyla öğrencilerin ve öğretmenlerin başarı yolculuğunda en iyi yardımcısı olmayı kendisine misyon edinmiştir.


Yayınevimiz, ortaokul alanında faaliyet göstermekte olup, alanında uzman yazar kadrosu, ileri düzeyde teknoloji bilgisine sahip grafik ekibiyle yayın hayatına devam etmektedir.


Yayınevimiz, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflar için Akıllı Ders Asistanları, Soru Bankaları ve Deneme Sınavlarını eğitim dünyasının hizmetine sunmuştur.


Kitaplarımız tamamen Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına birebir uyumlu olarak uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.


Kitaplarımız, kazanımların kavranmasına ve konuların pekiştirilmesine yardımcı olmakla birlikte, derslerde ve sınavlarda başarıyı artırır.


Asistan Yayınları, müfredat değişimine uygun güncel yayınları kısa sürede ortaya koyabilen, pedagojik ilkelere uygunluk, uluslararası standartlarda içerik, görsellik ve kaliteli baskısıyla eğitim dünyasına hizmet vermeye devam edecektir.


Saygılarımızla...


Asistan Yayınları

MARKALARIMIZ
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Efor Yayıncılık